Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Відро для льоду APS для шампанського 20 см (36020)
| Призначення | для шампанського |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 3 л |
| Діаметр | 20 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 550 г |
| Виробник | APS |
| Штрихкод | 4004133360204 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Відро для льоду APS для шампанського 20 см (36020)
Відро для шампанського від німецького виробника APS виготовлене з нержавіючої сталі у сріблястому кольорі. Виріб оснащений міцними ручками. Місткість відноситься до професійного барного інвентарю для ресторанів.
Характеристика:
- Діаметр 15/20 см.
- Висота 19 см.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Колір: сріблястий
- Практичність
- Довговічність
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Відро для льоду APS для шампанського 20 см (36020)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Відро для льоду APS для шампанського 20 см (36020)
| Призначення | для шампанського |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Об'єм | 3 л |
| Діаметр | 20 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 550 г |
| Виробник | APS |
| Штрихкод | 4004133360204 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Відро для льоду APS для шампанського 20 см (36020)
Відро для шампанського від німецького виробника APS виготовлене з нержавіючої сталі у сріблястому кольорі. Виріб оснащений міцними ручками. Місткість відноситься до професійного барного інвентарю для ресторанів.
Характеристика:
- Діаметр 15/20 см.
- Висота 19 см.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Колір: сріблястий
- Практичність
- Довговічність
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше