Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 22 л |
| Форма | прямокутна |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 37 см |
| Особливості | з кришкою, міцна ручка |
| Колір | темно-сірий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Алеана |
Опис Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 22 л |
| Форма | прямокутна |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 37 см |
| Особливості | з кришкою, міцна ручка |
| Колір | темно-сірий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Алеана |
Опис Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре)