Тип поверхні - електрична, індукційні, склокераміка, кількість конфорок - 4, Управління - сенсорне, 220 В, Розміри ніші для вбудовування - 5.5 х 56 х 49 см, 10.8 кг, чорний
Характеристики Варочна поверхня Beko HII64505FHT
| Тип поверхні | електрична |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Управління | сенсорне |
| Функції | індикатор залишкового тепла, індикація вмикання, автовідключення, автораспознавание места установки посуды, блокування від дітей, дисплей, захист від перегріву |
| Напруга | 220 В |
| Розміри ніші для вбудовування | 5.5 х 56 х 49 см |
| Розміри | 58 x 51 cм |
| Вага | 10.8 кг |
Опис Варочна поверхня Beko HII64505FHT
Тип поверхні - електрична, індукційні, склокераміка, кількість конфорок - 4, Управління - сенсорне, 220 В, Розміри ніші для вбудовування - 5.5 х 56 х 49 см, 10.8 кг, чорний
Немає в наявності 17 239 грн
Характеристики Варочна поверхня Beko HII64505FHT
| Тип поверхні | електрична |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Кількість конфорок | 4 |
| Управління | сенсорне |
| Функції | індикатор залишкового тепла, індикація вмикання, автовідключення, автораспознавание места установки посуды, блокування від дітей, дисплей, захист від перегріву |
| Напруга | 220 В |
| Розміри ніші для вбудовування | 5.5 х 56 х 49 см |
| Розміри | 58 x 51 cм |
| Вага | 10.8 кг |
Опис Варочна поверхня Beko HII64505FHT
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше