Тип - змінні валики, Призначення - для фарб на водній основі, для фарб на основі розчинників, для водно-дисперсних, Ширина валика - 100 мм, Діаметр валика - 30 мм, Внутрішній діаметр - 6 мм
+ 1 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
27 грн
+4 дні
Характеристики Валик малярний Sigma велюровий 30x100мм (8311151)
| Тип | змінні валики |
| Призначення | для водно-дисперсних, для фарб на водній основі, для фарб на основі розчинників |
| Ширина валика | 100 мм |
| Діаметр валика | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Довжина ручки | без ручки |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083111515 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Валик малярний Sigma велюровий 30x100мм (8311151)
Акція
Тип - змінні валики, Призначення - для фарб на водній основі, для фарб на основі розчинників, для водно-дисперсних, Ширина валика - 100 мм, Діаметр валика - 30 мм, Внутрішній діаметр - 6 мм
+ 1 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
27 грн
+4 дні
Доставка Валик малярний Sigma велюровий 30x100мм (8311151)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Валик малярний Sigma велюровий 30x100мм (8311151)
| Тип | змінні валики |
| Призначення | для водно-дисперсних, для фарб на водній основі, для фарб на основі розчинників |
| Ширина валика | 100 мм |
| Діаметр валика | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Довжина ручки | без ручки |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083111515 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Валик малярний Sigma велюровий 30x100мм (8311151)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше