Тип - змінні валики, Призначення - для фарб на водній основі, для фасаду, для емалі, Ширина валика - 250 мм, Діаметр валика - 48 мм, Внутрішній діаметр - 8 мм
+ 2 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
55 грн
+4 дні
18 грн
+4 дні
23 грн
+4 дні
Характеристики Валик малярний Sigma Гірпаїнт 48x250мм (8311381)
| Тип | змінні валики |
| Призначення | для емалі, для фарб на водній основі, для фасаду |
| Ширина валика | 250 мм |
| Діаметр валика | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина ручки | без ручки |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083113816 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Валик малярний Sigma Гірпаїнт 48x250мм (8311381)
Акція
Тип - змінні валики, Призначення - для фарб на водній основі, для фасаду, для емалі, Ширина валика - 250 мм, Діаметр валика - 48 мм, Внутрішній діаметр - 8 мм
+ 2 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
55 грн
+4 дні
Доставка Валик малярний Sigma Гірпаїнт 48x250мм (8311381)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Валик малярний Sigma Гірпаїнт 48x250мм (8311381)
| Тип | змінні валики |
| Призначення | для емалі, для фарб на водній основі, для фасаду |
| Ширина валика | 250 мм |
| Діаметр валика | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина ручки | без ручки |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083113816 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Валик малярний Sigma Гірпаїнт 48x250мм (8311381)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше