Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Вафельниця ECG S 1370 Waffle (S1370 Waffle)
| Потужність | 700 Вт |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Додатково | світловий індикатор готовності страви, вкл./викл |
| Вага | 1.18 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | ECG |
| Штрихкод | 8592131306943 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вафельниця ECG S 1370 Waffle (S1370 Waffle)
Призначена для випікання 2 квадратних вафель.
Простий догляд завдяки антипригарному покриттю робочих поверхонь
Термоізольована ручка
Індикатор живлення та готовності до роботи
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Вафельниця ECG S 1370 Waffle (S1370 Waffle)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Вафельниця ECG S 1370 Waffle (S1370 Waffle)
| Потужність | 700 Вт |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Додатково | світловий індикатор готовності страви, вкл./викл |
| Вага | 1.18 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | ECG |
| Штрихкод | 8592131306943 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вафельниця ECG S 1370 Waffle (S1370 Waffle)
Призначена для випікання 2 квадратних вафель.
Простий догляд завдяки антипригарному покриттю робочих поверхонь
Термоізольована ручка
Індикатор живлення та готовності до роботи
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше