Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
- Інструкція до Розумна розетка Ajax Socket чорна (PDF, 180,2Kb)
Характеристики Розумна розетка Ajax Socket чорна
| Тип бездротової передачі | Jeweller |
| Протокол | Jeweller |
| Системні вимоги | Android 4.1 або вище, iOS 8 або вище |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Навколишнє середовище | 0°С - +64° С |
| Розміри (В х Ш х Д) | 66 x 45 x 45 мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 58 г |
| Колір | чорний |
Опис Розумна розетка Ajax Socket чорна



Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Розумна розетка Ajax Socket чорна
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
- Інструкція до Розумна розетка Ajax Socket чорна (PDF, 180,2Kb)
Характеристики Розумна розетка Ajax Socket чорна
| Тип бездротової передачі | Jeweller |
| Протокол | Jeweller |
| Системні вимоги | Android 4.1 або вище, iOS 8 або вище |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Навколишнє середовище | 0°С - +64° С |
| Розміри (В х Ш х Д) | 66 x 45 x 45 мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 58 г |
| Колір | чорний |
Опис Розумна розетка Ajax Socket чорна



Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Розумна розетка Ajax Socket чорна