Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0049
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0049
| Сумісність | DN 6422 D 850 LED, DN 6452 D 850 LED, DNS 6422 D 850 LED, DNS 6452 D 850 LED |
| Особливості | комплект вугільних фільтрів (2 шт.) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 16.3 х 16.3 х 3 см |
| Вага | 0.44 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Виробник | Perfelli |
| Штрихкод | 5902767156790 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0049
Якщо витяжка на вашій кухні працює в режимі рециркуляції, забруднене повітря з приміщення не виводиться на вулицю, а фільтрується через встановлені фільтри.
Фільтри чудово утримують жирові випаровування. А для очищення повітря від кухонних запахів, необхідне встановлення вугільного фільтра.
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0049
| Сумісність | DN 6422 D 850 LED, DN 6452 D 850 LED, DNS 6422 D 850 LED, DNS 6452 D 850 LED |
| Особливості | комплект вугільних фільтрів (2 шт.) |
| Габарити (ВхШхГ), см | 16.3 х 16.3 х 3 см |
| Вага | 0.44 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Виробник | Perfelli |
| Штрихкод | 5902767156790 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0049
Якщо витяжка на вашій кухні працює в режимі рециркуляції, забруднене повітря з приміщення не виводиться на вулицю, а фільтрується через встановлені фільтри.
Фільтри чудово утримують жирові випаровування. А для очищення повітря від кухонних запахів, необхідне встановлення вугільного фільтра.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше