Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Elica CFC0141571
| Сумісність | ELITE 14,TT14 LUX,TT14 PLUS,TT14 STD,CT17 C,CT17 GR,CT17 S,ERA S |
| Особливості | вугільний фільтр для кухонних витяжок |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 2 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 15 х 15 х 15 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробник | Elica |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Elica CFC0141571
Вугільний фільтр Elica CFC0141571 призначений для використання з витяжками Elica в режимі рециркуляції, ефективно очищаючи повітря від запахів та жирних часток під час приготування їжі. Цей фільтр є оригінальним аксесуаром, що забезпечує максимальну ефективність роботи витяжки.
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Elica CFC0141571
| Сумісність | ELITE 14,TT14 LUX,TT14 PLUS,TT14 STD,CT17 C,CT17 GR,CT17 S,ERA S |
| Особливості | вугільний фільтр для кухонних витяжок |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 2 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 15 х 15 х 15 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробник | Elica |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Elica CFC0141571
Вугільний фільтр Elica CFC0141571 призначений для використання з витяжками Elica в режимі рециркуляції, ефективно очищаючи повітря від запахів та жирних часток під час приготування їжі. Цей фільтр є оригінальним аксесуаром, що забезпечує максимальну ефективність роботи витяжки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеПопулярні категорії
- Аксесуари до пилососів
- Засоби для догляду за побутовою технікою
- Аксесуари до мультиварок
- Аксесуари для кавоварок
- Аксесуари до пральних машин
- Насадки для комбайнів
- Аксесуари до НВЧ
- Аксесуари до духовок
- Аксесуари до сушилок
- Алюмінієві фільтри для витяжки
- Аксесуари до м'ясорубок
- Аксесуари до холодильників