Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 300 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 310 х 29 х 26 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Виробник | Protester |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 300 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 310 х 29 х 26 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Виробник | Protester |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кутомір Protester електронний (транспортир, малка) з лінійкою (5422-300)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше