Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кутомір Protester електроний з лінійкою 500 мм (5423-500)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 500 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Робоча температура | 0-40°С |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 517 х 35 х 25 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Додатково | функція ZERO, функція утримання виміряних значень |
Опис Кутомір Protester електроний з лінійкою 500 мм (5423-500)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кутомір Protester електроний з лінійкою 500 мм (5423-500)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кутомір Protester електроний з лінійкою 500 мм (5423-500)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 500 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Робоча температура | 0-40°С |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 517 х 35 х 25 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Додатково | функція ZERO, функція утримання виміряних значень |
Опис Кутомір Protester електроний з лінійкою 500 мм (5423-500)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше