+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 204 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кутомір Protester цифровий з лінійкою 300 мм (5423-300)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 300 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Робоча температура | 0-40°С |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 380 х 28 х 26 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Виробник | Protester |
Опис Кутомір Protester цифровий з лінійкою 300 мм (5423-300)
цифровий кутомір, Довжина лінійки - 300 мм
+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 204 грн
+2 дні
Доставка Кутомір Protester цифровий з лінійкою 300 мм (5423-300)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кутомір Protester цифровий з лінійкою 300 мм (5423-300)
| Вид | цифровий кутомір |
| Довжина лінійки | 300 мм |
| Діапазон вимірювання кутів | 0-360° |
| Одиниці виміру | градуси, мм, см |
| Шкала вимірювання | двостороння |
| Робоча температура | 0-40°С |
| Живлення | CR2032 |
| Габарити | 380 х 28 х 26 мм |
| Матеріал | метал, пластик |
| Виробник | Protester |
Опис Кутомір Protester цифровий з лінійкою 300 мм (5423-300)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше