Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | 30D Polyester Elastic Fabric, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1830 × 510 × 50 мм |
| Щільність, кг/м³ | 21 |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
Самонадувний термоізоляційний компактний килимок завтовшки 5 см для туристичних походів
Ультраміцне, легке і тонке нанесене зсередини покриття TPU та рельєфна поверхня пінополіуретанового наповнювача забезпечують надійну герметичність, оптимальну вагу та обсяг килимка. Еластична поліестерова тканина верхньої поверхні підвищує комфортність і гарантує приємний контакт із тілом. Стійка до зносу тканина дна запобігає ковзанню килимка, збільшує термін експлуатації.
Обладнаний надійним латунним клапаном.
Килимок комплектується чохлом.
Доставка Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | 30D Polyester Elastic Fabric, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1830 × 510 × 50 мм |
| Щільність, кг/м³ | 21 |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Practik 5.0 Grey (4823081506065)
Самонадувний термоізоляційний компактний килимок завтовшки 5 см для туристичних походів
Ультраміцне, легке і тонке нанесене зсередини покриття TPU та рельєфна поверхня пінополіуретанового наповнювача забезпечують надійну герметичність, оптимальну вагу та обсяг килимка. Еластична поліестерова тканина верхньої поверхні підвищує комфортність і гарантує приємний контакт із тілом. Стійка до зносу тканина дна запобігає ковзанню килимка, збільшує термін експлуатації.
Обладнаний надійним латунним клапаном.
Килимок комплектується чохлом.
Дізнатися детальніше