Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | поліпропілен |
| Матеріал конструкції | поліпропілен |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Розміри | 70 х 44 х 39.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 70 х 63 х 3 см |
| Вага | 2.94 кг |
| Колір | оливковий |
| Виробник | Tribe |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | поліпропілен |
| Матеріал конструкції | поліпропілен |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Розміри | 70 х 44 х 39.5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 70 х 63 х 3 см |
| Вага | 2.94 кг |
| Колір | оливковий |
| Виробник | Tribe |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Tribe Camp Table Low пластиковий Olive (T-EF-0003-olive)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше