Туристичний стіл Skif Outdoor Event L Olive (XJM-Z152GROL)
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Event L Olive (XJM-Z152GROL)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал конструкції | пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | 152x75x72 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Колір | оливковий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Event L Olive (XJM-Z152GROL)
Столи розмірів M, L та XL мають складану конструкцію із фіксуючими замками та ручками для перенесення. Натомість наймолодша версія з лінійки столів Event S - немає ручки але, на відміну від інших, має найменшу вагу.
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Event L Olive (XJM-Z152GROL)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал конструкції | пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | 152x75x72 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Колір | оливковий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Event L Olive (XJM-Z152GROL)
Столи розмірів M, L та XL мають складану конструкцію із фіксуючими замками та ручками для перенесення. Натомість наймолодша версія з лінійки столів Event S - немає ручки але, на відміну від інших, має найменшу вагу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше