Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 120 х 60 х 70 см |
| Розміри в складеному вигляді | 62.5 х 63 х 7.5 см |
| Вага | 4.28 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 2238900020004 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)
SKIF Outdoor Universal - розкладний кемпінговий стіл з можливістю регулювання висоти, призначений для комфортного відпочинку на природі компанії з 4-6 чоловік.
Стільниця складається з двох міцних МДФ-панелей - невибагливого у догляді матеріалу. Каркас моделі виконаний з алюмінієвих трубок діаметром 19 мм, завдяки чому стіл здатний витримувати великі навантаження.
Проста і надійна конструкція дозволяє встановити стіл в будь-яких умовах.
Стіл оснащений спеціальними пластиковими наконечниками, які роблять його більш стійким.
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 120 х 60 х 70 см |
| Розміри в складеному вигляді | 62.5 х 63 х 7.5 см |
| Вага | 4.28 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 2238900020004 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)
SKIF Outdoor Universal - розкладний кемпінговий стіл з можливістю регулювання висоти, призначений для комфортного відпочинку на природі компанії з 4-6 чоловік.
Стільниця складається з двох міцних МДФ-панелей - невибагливого у догляді матеріалу. Каркас моделі виконаний з алюмінієвих трубок діаметром 19 мм, завдяки чому стіл здатний витримувати великі навантаження.
Проста і надійна конструкція дозволяє встановити стіл в будь-яких умовах.
Стіл оснащений спеціальними пластиковими наконечниками, які роблять його більш стійким.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Туристичний стіл Skif Outdoor Universal (ZF-008T)