Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
Характеристики Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | поліестер |
| Призначення | для пікніка |
| Кількість шарів | 2 |
| Температурний режим | до +2°С |
| Розміри | 1830 х 510 х 25 мм |
| Товщина | 2.5 см |
| Вага | 0.60 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувний 183х51х2,5 (TRI-022)
Ультралегкий і компактний самонадувний килимок анатомічної форми товщиною 2,5 см.
Завдяки TPU покриттю килимок стійкий до низьких температур і його робоча поверхня володіє антиковзною якістю і підвищеною міцністю.
Доставка Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | поліестер |
| Призначення | для пікніка |
| Кількість шарів | 2 |
| Температурний режим | до +2°С |
| Розміри | 1830 х 510 х 25 мм |
| Товщина | 2.5 см |
| Вага | 0.60 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувающийся 183х51х2,5 (TRI-022)
Туристичний килимок Tramp Ultralight самонадувний 183х51х2,5 (TRI-022)
Ультралегкий і компактний самонадувний килимок анатомічної форми товщиною 2,5 см.
Завдяки TPU покриттю килимок стійкий до низьких температур і його робоча поверхня володіє антиковзною якістю і підвищеною міцністю.
Дізнатися детальніше