Вид - самонадувні, Матеріал - поліестер, для туризму, вага - 2.2 кг
Характеристики Туристичний килимок Tramp TRI-004
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | поліестер |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1880 х 660 х 50 мм |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | стяжки, чохол |
Опис Туристичний килимок Tramp TRI-004
Туристичний килимок Tramp TRI-004
Килим має чохол та стягуючі ремені. Забезпечений кнопками з обох сторін для з'єднання з іншими килимками.
Вага: 2,2 кг
Розміри: 188 х 66 х 5 см
Розміри в упаковці: 18 х 66 см
Килим має чохол та стягуючі ремені. Забезпечений кнопками з обох сторін для з'єднання з іншими килимками.
Вага: 2,2 кг
Розміри: 188 х 66 х 5 см
Розміри в упаковці: 18 х 66 см
Вид - самонадувні, Матеріал - поліестер, для туризму, вага - 2.2 кг
Немає в наявності 1 976 грн
Характеристики Туристичний килимок Tramp TRI-004
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | поліестер |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1880 х 660 х 50 мм |
| Товщина | 5 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | стяжки, чохол |
Опис Туристичний килимок Tramp TRI-004
Туристичний килимок Tramp TRI-004
Килим має чохол та стягуючі ремені. Забезпечений кнопками з обох сторін для з'єднання з іншими килимками.
Вага: 2,2 кг
Розміри: 188 х 66 х 5 см
Розміри в упаковці: 18 х 66 см
Килим має чохол та стягуючі ремені. Забезпечений кнопками з обох сторін для з'єднання з іншими килимками.
Вага: 2,2 кг
Розміри: 188 х 66 х 5 см
Розміри в упаковці: 18 х 66 см
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше