Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
| Вид | надувні |
| Матеріал | 20D Nylon RipStop, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1760 × 540 × 90 мм |
| Товщина | 9 см |
| Вага | 0.66 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
Компактний та легкий надувний килимок із міцної нейлонової армованої тканини для велотуризму, піших походів та кемпінгу. Ультраміцне, легке та тонке покриття TPU, нанесене зсередини, забезпечує еластичність і стійкість до перепадів температури.
Циліндричні повітряні камери гарантують чудові теплоізоляційні властивості, а 3D конструкція килимка та збільшення товщини у формі подушки в зоні голови забезпечують комфорт під час експлуатації.
Плоский пластиковий клапан забезпечує швидке та просте надування/здування.
Анатомічна форма килимка дає змогу оптимально використовувати його у внутрішньому просторі наметів малого розміру.
Килимок комплектується чохлом.
Доставка Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
| Вид | надувні |
| Матеріал | 20D Nylon RipStop, TPU Laminate |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1760 × 540 × 90 мм |
| Товщина | 9 см |
| Вага | 0.66 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Wave M Green (4823081506157)
Компактний та легкий надувний килимок із міцної нейлонової армованої тканини для велотуризму, піших походів та кемпінгу. Ультраміцне, легке та тонке покриття TPU, нанесене зсередини, забезпечує еластичність і стійкість до перепадів температури.
Циліндричні повітряні камери гарантують чудові теплоізоляційні властивості, а 3D конструкція килимка та збільшення товщини у формі подушки в зоні голови забезпечують комфорт під час експлуатації.
Плоский пластиковий клапан забезпечує швидке та просте надування/здування.
Анатомічна форма килимка дає змогу оптимально використовувати його у внутрішньому просторі наметів малого розміру.
Килимок комплектується чохлом.
Дізнатися детальніше