Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
код: U0983990
Акція
Вид - туристичні, Матеріал - пінополіетилен, для туризму, вага - 0.37 кг
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 030 грн
+3 дні
1 030 грн
+3 дні
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Розміри | 1920 × 520 × 20 мм |
| Щільність, кг/м³ | 45 |
| Товщина | 2 см |
| Вага | 0.37 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
Компактний і легкий складаний туристичний килимок із рельєфною поверхнею. Виготовлений із пінополіетилену підвищеної щільності IXPE (закрита пора). Ця технологія збільшує термін експлуатації та надає додатковий термоізоляційний ефект.
Період для використання на природі: весна-осінь.
Період для використання на природі: весна-осінь.
Акція
Вид - туристичні, Матеріал - пінополіетилен, для туризму, вага - 0.37 кг
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 030 грн
+3 дні
Доставка Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Розміри | 1920 × 520 × 20 мм |
| Щільність, кг/м³ | 45 |
| Товщина | 2 см |
| Вага | 0.37 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Hike Mat Green (4823081506034)
Компактний і легкий складаний туристичний килимок із рельєфною поверхнею. Виготовлений із пінополіетилену підвищеної щільності IXPE (закрита пора). Ця технологія збільшує термін експлуатації та надає додатковий термоізоляційний ефект.
Період для використання на природі: весна-осінь.
Період для використання на природі: весна-осінь.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше