Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | спінений поліетилен XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Температурний режим | від -60 до +80 |
| Розміри | 180 х 60 см |
| Щільність, кг/м³ | 33 |
| Товщина | 8 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
Килимок для туризму це чудовий спортивний атрибут для різних піших походів, кемпінгу та експедицій. Він надійно захистить ваше тіло від переохолодження, а речі від забруднення.
Каремат цієї моделі виготовлений зі 100% хімічно зшитого поліетилену. Завдяки цьому матеріалу, килимок має відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволяє сидіти та лежати на різних холодні поверхні. Він Зручний у використанні під час відпочинку на природі, кемпінгу і біля коханих водоймищ.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | спінений поліетилен XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Температурний режим | від -60 до +80 |
| Розміри | 180 х 60 см |
| Щільність, кг/м³ | 33 |
| Товщина | 8 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Опис Туристичний килимок СИЛА Фітнес 1800х600х8 мм (960931)
Килимок для туризму це чудовий спортивний атрибут для різних піших походів, кемпінгу та експедицій. Він надійно захистить ваше тіло від переохолодження, а речі від забруднення.
Каремат цієї моделі виготовлений зі 100% хімічно зшитого поліетилену. Завдяки цьому матеріалу, килимок має відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволяє сидіти та лежати на різних холодні поверхні. Він Зручний у використанні під час відпочинку на природі, кемпінгу і біля коханих водоймищ.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше