Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
код: U1040858
Акція
Вид - туристичні, Матеріал - спінений поліетилен XPE, для туризму, вага - 0.60 кг
+ 30 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
753 грн
+4 дні
Характеристики Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | спінений поліетилен XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Температурний режим | від -60 до +80 |
| Розміри | 2000 х 750 х 12 мм |
| Щільність, кг/м³ | 33 |
| Товщина | 1.2 см |
| Вага | 0.60 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
Опис Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
Акція
Вид - туристичні, Матеріал - спінений поліетилен XPE, для туризму, вага - 0.60 кг
+ 30 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
753 грн
+4 дні
Доставка Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | спінений поліетилен XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 1 |
| Температурний режим | від -60 до +80 |
| Розміри | 2000 х 750 х 12 мм |
| Щільність, кг/м³ | 33 |
| Товщина | 1.2 см |
| Вага | 0.60 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
Опис Туристичний килимок СИЛА Єгер 2000х750х12 мм (960933)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше