Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 з аксесуарами (4823082715343)
Характеристики Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 з аксесуарами (4823082715343)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | двохшаровий XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 180 х 52 см |
| Щільність, кг/м³ | 30 |
| Товщина | 1 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | плівка, резинка, хенг-тег |
Опис Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 з аксесуарами (4823082715343)
Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 виготовлений зі щільного двошарового зшитого поліетилену. З ним ваш відпочинок на природі буде комфортним і безпечним.
На карематі Кемпінг ХС-5 комфортно, м'яко і зручно. Тому ви зможете взяти його з собою в туристичний похід, на пікнік, рибалку, пляж, на заняття йогою в парку. Килимок незамінний для сну на свіжому повітрі. Просто постеліть його в наметі - і якісний відпочинок в теплі і сухості вам гарантований. Кемпінг ХС-5 прекрасно справляється зі своїми основними завданнями:
- захищає від вологи, бруду, холоду або надмірного тепла під час відпочинку на свіжому повітрі;
- не дає промокнути і замерзнути сплячим в наметі;
- служить підстилкою для занять спортом.
Ця модель - відмінний вибір для активних туристів, мандрівників і любителів кемпінгу.
Характеристики Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 з аксесуарами (4823082715343)
| Вид | туристичні |
| Матеріал | двохшаровий XPE |
| Призначення | для туризму |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 180 х 52 см |
| Щільність, кг/м³ | 30 |
| Товщина | 1 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | плівка, резинка, хенг-тег |
Опис Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 з аксесуарами (4823082715343)
Туристичний килимок Кемпінг ХС-5 виготовлений зі щільного двошарового зшитого поліетилену. З ним ваш відпочинок на природі буде комфортним і безпечним.
На карематі Кемпінг ХС-5 комфортно, м'яко і зручно. Тому ви зможете взяти його з собою в туристичний похід, на пікнік, рибалку, пляж, на заняття йогою в парку. Килимок незамінний для сну на свіжому повітрі. Просто постеліть його в наметі - і якісний відпочинок в теплі і сухості вам гарантований. Кемпінг ХС-5 прекрасно справляється зі своїми основними завданнями:
- захищає від вологи, бруду, холоду або надмірного тепла під час відпочинку на свіжому повітрі;
- не дає промокнути і замерзнути сплячим в наметі;
- служить підстилкою для занять спортом.
Ця модель - відмінний вибір для активних туристів, мандрівників і любителів кемпінгу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше