+ 99 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 146 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2824.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 68 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 6,3 кг |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мінімальна товщина | 16,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 310 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | LEXUS GS (_S19_), LEXUS IS II (_E2_), LEXUS IS III (_E3_), LEXUS IS C (GSE2_) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2824.20
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 68 мм, Товщина - 18 мм
+ 99 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 146 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2824.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2824.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 68 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 6,3 кг |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мінімальна товщина | 16,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 310 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | LEXUS GS (_S19_), LEXUS IS II (_E2_), LEXUS IS III (_E3_), LEXUS IS C (GSE2_) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2824.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше