+ 179 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 687 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2816.52
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 83 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Вага | 10,4 кг |
| Діаметр центрування | 112 мм |
| Мінімальна товщина | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 340 мм |
| Діаметр фаски | 150 мм |
| Застосування | LEXUS LX (_J2_)TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_)TOYOTA (FAW) LAND CRUISER 200 (_J20_) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2816.52
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 83 мм, Товщина - 32 мм
+ 179 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 687 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2816.52
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2816.52
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 83 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Вага | 10,4 кг |
| Діаметр центрування | 112 мм |
| Мінімальна товщина | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 340 мм |
| Діаметр фаски | 150 мм |
| Застосування | LEXUS LX (_J2_)TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_)TOYOTA (FAW) LAND CRUISER 200 (_J20_) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 590.2816.52
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше