+ 107 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 379 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2116.20
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 9,5 кг |
| Діаметр центрування | 94 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 332 мм |
| Діаметр фаски | 140 мм |
| Застосування | MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W), MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2116.20
Кількість кріпильних отворів - 6, Висота - 56 мм, Товщина - 28 мм
+ 107 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 379 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2116.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2116.20
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 9,5 кг |
| Діаметр центрування | 94 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 332 мм |
| Діаметр фаски | 140 мм |
| Застосування | MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W), MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2116.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше