+ 58 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 835 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2110.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4,1 кг |
| Діаметр центрування | 80 мм |
| Мінімальна товщина | 8,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A), MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2110.20
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 60 мм, Товщина - 10 мм
+ 58 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 835 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2110.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2110.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4,1 кг |
| Діаметр центрування | 80 мм |
| Мінімальна товщина | 8,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A), MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 380.2110.20
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше