+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 702 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 370.3052.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | MAZDA 6 седан (GJ, GL), MAZDA 6 универсал (GJ, GL) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 370.3052.20
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 40 мм, Товщина - 10 мм
+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 702 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 370.3052.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 370.3052.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | MAZDA 6 седан (GJ, GL), MAZDA 6 универсал (GJ, GL) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 370.3052.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше