+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 720 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1366.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 4,3 кг |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 271 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD FOCUS III, FORD FOCUS III седан, FORD FOCUS III Turnier |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1366.20
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 41 мм, Товщина - 11 мм
+ 54 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 720 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1366.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1366.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 4,3 кг |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 271 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD FOCUS III, FORD FOCUS III седан, FORD FOCUS III Turnier |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1366.20
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше