+ 161 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 105 грн
+2 дні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1365.52
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 8,8 кг |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD MONDEO IV (BA7), FORD MONDEO IV седан (BA7), FORD MONDEO IV Turnier (BA7) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1365.52
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 52 мм, Товщина - 28 мм
+ 161 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 105 грн
+2 дні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1365.52
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1365.52
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 8,8 кг |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | FORD MONDEO IV (BA7), FORD MONDEO IV седан (BA7), FORD MONDEO IV Turnier (BA7) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 250.1365.52
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше