Немає в наявності 3 685 грн
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3480.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 69 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 9,7 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 (F10), BMW 5 Touring (F11), BMW 6 купе (F13), BMW 6 Gran Coupe (F06), BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3480.20
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 69 мм, Товщина - 24 мм
Немає в наявності 3 685 грн
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3480.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 69 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 9,7 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 5 Gran Turismo (F07), BMW 5 (F10), BMW 5 Touring (F11), BMW 6 купе (F13), BMW 6 Gran Coupe (F06), BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3480.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше