+ 210 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
6 636 грн
сьогодні
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3447.54
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 11,2 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 28,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 332 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), BMW X5 (F15, F85), BMW X6 (E71, E72), BMW X6 (F16, F86) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3447.54
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 62 мм, Товщина - 30 мм
+ 210 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
6 636 грн
сьогодні
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3447.54
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3447.54
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 11,2 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 28,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 332 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), BMW X5 (F15, F85), BMW X6 (E71, E72), BMW X6 (F16, F86) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.3447.54
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше