+ 272 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
8 604 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2945.32
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 10,8 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 385 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), BMW X5 (F15, F85), BMW X6 (E71, E72), BMW X6 (F16, F86) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2945.32
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 78 мм, Товщина - 24 мм
+ 272 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
8 604 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2945.32
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2945.32
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 10,8 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 385 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW X5 (E70), BMW X5 (F15, F85), BMW X6 (E71, E72), BMW X6 (F16, F86) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2945.32
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше