Немає в наявності 3 499 грн
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2901.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 9,6 кг |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 2 купе (F22, F87), BMW 2 Кабриолет (F23), BMW 3 (F30, F80), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 Кабриолет (F33, F83), BMW 4 Gran Coupe (F36) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2901.20
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 73 мм, Товщина - 24 мм
Немає в наявності 3 499 грн
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2901.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 9,6 кг |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 2 купе (F22, F87), BMW 2 Кабриолет (F23), BMW 3 (F30, F80), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 4 купе (F32, F82), BMW 4 Кабриолет (F33, F83), BMW 4 Gran Coupe (F36) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.2901.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше