+ 97 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 092 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.1281.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 7,2 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 18,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 328 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 7 (E38), BMW 8 (E31) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.1281.20
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 61 мм, Товщина - 20 мм
+ 97 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 092 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.1281.20
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.1281.20
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 7,2 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 18,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 328 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 7 (E38), BMW 8 (E31) |
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск ZIMMERMANN 150.1281.20
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше