2931 + 83 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 644 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6999.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 84,8 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр центрування | 52,3 мм |
| Мінімальна товщина | 9,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | RENAULT ESPACE IV (JK0/1_), RENAULT VEL SATIS (BJ0_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6999.00
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 84,8 мм, Товщина - 11 мм
2931 + 83 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 644 грн
сьогодні
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск REMSA 6999.00
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6999.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 84,8 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр центрування | 52,3 мм |
| Мінімальна товщина | 9,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | RENAULT ESPACE IV (JK0/1_), RENAULT VEL SATIS (BJ0_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6999.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше