Немає в наявності 1 163 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6906.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 40,8 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 4,02 кг |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 264,8 мм |
| Застосування | MAZDA 3 (BK), MAZDA 3 седан (BK), MAZDA 3 (BL), MAZDA 3 седан (BL) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6906.00
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 40,8 мм, Товщина - 11 мм
Немає в наявності 1 163 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6906.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 40,8 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 4,02 кг |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 264,8 мм |
| Застосування | MAZDA 3 (BK), MAZDA 3 седан (BK), MAZDA 3 (BL), MAZDA 3 седан (BL) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6906.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше