Немає в наявності 1 211 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6789.00
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 3,72 кг |
| Діаметр центрування | 57 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 264 мм |
| Застосування | JEEP COMMANDER (XK, XH), JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)OPEL ASTRA H TwinTop (A04), OPEL COMBO Tour, OPEL COMBO Автофургон / микроавтобус, OPEL MERIVA A вэн (X03) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6789.00
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 42 мм, Товщина - 10 мм
Немає в наявності 1 211 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6789.00
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 3,72 кг |
| Діаметр центрування | 57 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 264 мм |
| Застосування | JEEP COMMANDER (XK, XH), JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)OPEL ASTRA H TwinTop (A04), OPEL COMBO Tour, OPEL COMBO Автофургон / микроавтобус, OPEL MERIVA A вэн (X03) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6789.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше