Немає в наявності 1 195 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6731.00
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Висота | 39,7 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 3,88 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Застосування | AUDI A4 B6 (8E2), AUDI A4 B6 Avant (8E5), AUDI A4 B6 Кабриолет (8H7), AUDI A4 B7 (8EC), AUDI A4 B7 Avant (8ED), AUDI A4 B7 Кабриолет (8HE)SEAT EXEO (3R2), SEAT EXEO ST (3R5) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6731.00
Кількість кріпильних отворів - 10, Висота - 39,7 мм, Товщина - 12 мм
Немає в наявності 1 195 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6731.00
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Висота | 39,7 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 3,88 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Застосування | AUDI A4 B6 (8E2), AUDI A4 B6 Avant (8E5), AUDI A4 B6 Кабриолет (8H7), AUDI A4 B7 (8EC), AUDI A4 B7 Avant (8ED), AUDI A4 B7 Кабриолет (8HE)SEAT EXEO (3R2), SEAT EXEO ST (3R5) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6731.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше