+ 57 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 812 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6496.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 55,3 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 7,29 кг |
| Діаметр центрування | 68,2 мм |
| Мінімальна товщина | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Застосування | FORD GALAXY I (WGR)SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9)VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6496.10
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 55,3 мм, Товщина - 25 мм
+ 57 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 812 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск REMSA 6496.10
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6496.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 55,3 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 7,29 кг |
| Діаметр центрування | 68,2 мм |
| Мінімальна товщина | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Застосування | FORD GALAXY I (WGR)SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9)VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6496.10
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше