+ 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 165 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6193.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 53,5 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 3,22 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 7,3 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202), MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6193.00
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 53,5 мм, Товщина - 9 мм
+ 36 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 165 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск REMSA 6193.00
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск REMSA 6193.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 53,5 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 3,22 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 7,3 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202), MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 6193.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше