Немає в наявності 2 999 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61576.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 54,5 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 29,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61576.10
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 54,5 мм, Товщина - 32 мм
Немає в наявності 2 999 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61576.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 54,5 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 29,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166), MERCEDES-BENZ GLE (W166), MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61576.10
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше