Немає в наявності 1 136 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61570.00
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 43,9 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 3,8 кг |
| Діаметр центрування | 62,5 мм |
| Мінімальна товщина | 8,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Застосування | HYUNDAI ACCENT i25 IV седан (RB), HYUNDAI i20 II (GB, IB), HYUNDAI i20 II купе (GB)KIA RIO III (UB), KIA RIO III седан (UB) |
| Виробник | REMSA |
| Штрихкод | 8427975165800 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61570.00
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 43,9 мм, Товщина - 10 мм
Немає в наявності 1 136 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61570.00
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 43,9 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 3,8 кг |
| Діаметр центрування | 62,5 мм |
| Мінімальна товщина | 8,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Застосування | HYUNDAI ACCENT i25 IV седан (RB), HYUNDAI i20 II (GB, IB), HYUNDAI i20 II купе (GB)KIA RIO III (UB), KIA RIO III седан (UB) |
| Виробник | REMSA |
| Штрихкод | 8427975165800 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61570.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше