Немає в наявності 2 120 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61492.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 36,2 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Вага | 7,52 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Застосування | AUDI A4 B8 (8K2), AUDI A4 B8 Avant (8K5), AUDI A4 Allroad B8 (8KH), AUDI A4 B9 (8W2, 8WC), AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Кабриолет (8F7), AUDI A6 C7 (4G2, 4GC), AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD), AUDI A6 Allroad C7 |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61492.10
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 36,2 мм, Товщина - 22 мм
Немає в наявності 2 120 грн
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61492.10
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 36,2 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Вага | 7,52 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Застосування | AUDI A4 B8 (8K2), AUDI A4 B8 Avant (8K5), AUDI A4 Allroad B8 (8KH), AUDI A4 B9 (8W2, 8WC), AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD), AUDI A5 (8T3), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 Кабриолет (8F7), AUDI A6 C7 (4G2, 4GC), AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD), AUDI A6 Allroad C7 |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61492.10
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше