+ 48 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 537 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61188.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 4,82 кг |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мінімальна товщина | 10,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Застосування | TOYOTA CAMRY седан (_V4_), TOYOTA RAV 4 III (_A3_), TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61188.00
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 55 мм, Товщина - 12 мм
+ 48 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 537 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск REMSA 61188.00
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61188.00
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 4,82 кг |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Мінімальна товщина | 10,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Застосування | TOYOTA CAMRY седан (_V4_), TOYOTA RAV 4 III (_A3_), TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61188.00
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше