+ 65 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 065 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61181.10
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 47,1 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 6,76 кг |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 277,8 мм |
| Застосування | CHEVROLET EPICA (KL1_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61181.10
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 47,1 мм, Товщина - 24 мм
+ 65 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 065 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск REMSA 61181.10
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск REMSA 61181.10
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 47,1 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 6,76 кг |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 277,8 мм |
| Застосування | CHEVROLET EPICA (KL1_) |
| Виробник | REMSA |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск REMSA 61181.10
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше