+ 51 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 618 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск HI-Q SD1032
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Товщина | 18 мм |
| Діаметр центрування | 96,3 мм |
| Мінімальна товщина | 16,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Діаметр фаски | 139,7 мм |
| Застосування | HYUNDAI H-1 Cargo (TQ), HYUNDAI H-1 Travel (TQ) |
| Виробник | HI-Q |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск HI-Q SD1032
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 6, Товщина - 18 мм
+ 51 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 618 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск HI-Q SD1032
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск HI-Q SD1032
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Товщина | 18 мм |
| Діаметр центрування | 96,3 мм |
| Мінімальна товщина | 16,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Діаметр фаски | 139,7 мм |
| Застосування | HYUNDAI H-1 Cargo (TQ), HYUNDAI H-1 Travel (TQ) |
| Виробник | HI-Q |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск HI-Q SD1032
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше