Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 33 мм, Товщина - 9 мм
+ 44 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 424 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2244C
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 33 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 6,1 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Діаметр фаски | 0 мм |
| Застосування | HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_), HONDA JAZZ IV (GK_) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2244C
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 4, Висота - 33 мм, Товщина - 9 мм
+ 44 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 424 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск FERODO DDF2244C
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2244C
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 33 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 6,1 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Діаметр фаски | 0 мм |
| Застосування | HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_), HONDA JAZZ IV (GK_) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2244C
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше