Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 45 мм, Товщина - 24 мм
+ 116 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 669 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2125C
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 16,7 кг |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 307 мм |
| Діаметр фаски | 0 мм |
| Застосування | MINI MINI COUNTRYMAN (R60), MINI MINI PACEMAN (R61) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2125C
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 45 мм, Товщина - 24 мм
+ 116 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 669 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск FERODO DDF2125C
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2125C
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 16,7 кг |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 307 мм |
| Діаметр фаски | 0 мм |
| Застосування | MINI MINI COUNTRYMAN (R60), MINI MINI PACEMAN (R61) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2125C
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше