+ 97 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 074 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2091C
| Кількість кріпильних отворів | 2, 5 |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Вага | 15,27 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 298 мм |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Застосування | SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ), SSANGYONG ACTYON SPORTS II, SSANGYONG KORANDO (CK) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2091C
Диск гальмівний
Кількість кріпильних отворів - 5, 2, Висота - 46 мм, Товщина - 26 мм
+ 97 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 074 грн
завтра
Продаж кратно 2 шт. Ціна за 1 шт.
Доставка Гальмівний диск FERODO DDF2091C
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Гальмівний диск FERODO DDF2091C
| Кількість кріпильних отворів | 2, 5 |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Вага | 15,27 кг |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 298 мм |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Застосування | SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ), SSANGYONG ACTYON SPORTS II, SSANGYONG KORANDO (CK) |
| Виробник | FERODO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Гальмівний диск FERODO DDF2091C
Диск гальмівний
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше